Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 297281. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Doporučujeme!

Vytvořeno: 19. 10. 2009 21:45
Poslední úprava: 23. 10. 2009 00:08

Před několika léty zaznamenal web HedvabnaStezka.cz zlom v "našem" světě cestovatelských internetových medií. Vypadá to, že obdobně průlomový projekt v těchto chvílích startuje v žánru filmů na internetu. Mirek Haluza přichází se specializovaným webem cestovatelských a filmových nadšenců BUSHMANFILM a výzvou: "Přidejte se i vy do světa poznání a inspirací pro vaše cesty, kde i oko amatéra dokáže zachytit naši planetu tak, jak jste ji dosud neznali."

Takže klikejte, kochejte se, přidávejte a pokud budete chtít o projektu s Mirkem dát řeč, máte na Rajbasu příležitost. Přijede představit projekt, navázat nové kontakty s autory a také přihlásil svůj film do soutěže Okem dobrodruha.