Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 294986. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Poslední info: změny, vstupné, ubytování...

Vytvořeno: 18. 11. 2009 19:32

Do zahájení festivalu zbývá jen několik posledních hodin, tak v rychlosti... Na stránkách zveřejněný program je aktuální. Byl víceméně jen doplněn o další programy, jediná důležitější změna se týká vzájemné výměny doby prezentací D. Gladiše a D.Kupky.

VSTUPNÉ ZŮSTÁVÁ STEJNÉ jako vloni a je snad dostupné všem – permanentka na čtyři dny 300,- Kč, důchodci a mládež do 18-ti roků mají slevu na 150,- Kč. V ceně je výtisk magazínu Lidé a Země i šance být vylosován a vyhrát třeba stan nebo jízdenku do zahraničí. Na Pragulku do jeskyní se již nehlaste, je opravdu opět beznadějně plno!! Pozor, ubytování v tělocvičně se týká pouze pátku a soboty.