Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 294986. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Třetina filmů je slovenských

Vytvořeno: 26. 10. 2010 14:18

Do letošní soutěže neprofesionálních filmů bylo vybráno 15 filmů, z toho plná třetina autorů je ze Slovenska. Hrdinové těch sportovně zaměřených jsou tradičně horolezci, jeskyňáři, bikeři, vodáci v těch sportovně laděných, další skupinu tvoří cestovatelské dokumenty, s kterými zavítáme do dalekých zemí exotických názvů, ale i na Slovensko nebo moravskou Pálavu. Domácí Blansko reprezentuje jedno dílko v režii Pavla Kubíka o lezení na řeckém ostrově Kalymnos.

(pátek 19.11. kino, 16:00-19:00 hod.: projekce soutěžních filmů OKEM DOBRODRUHA, sobota 20.11. Dělnický dům, 18:30 hod.: vyhlášení a předání cen)