Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 297284. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Poslední info: změny, vstupné, ubytování...

Vytvořeno: 18. 11. 2010 18:45
Poslední úprava: 18. 11. 2010 18:46

Do zahájení festivalu zbývájí poslední hodiny, tak v rychlosti:

Zde zveřejněný program je aktuální, vystupující svůj příjezd potvrdili, takže snad nebudou žádné změny. VSTUPNÉ ZŮSTÁVÁ STEJNÉ jako vloni a je snad dostupné všem – permanentka na tři dny 300,- Kč, důchodci a mládež do 18-ti roků mají slevu na 150,- Kč. V ceně vstupného je výtisk magazínu Lidé a Země. Na neděli jsme ještě přidali slevu – kdo přijde až po 14:00 hodině na poslední pecku na závěr (Adam Ondra, Dan Orálek) platí jen 60,- Kč.

Na Pragulku do jeskyní se již nehlaste, je opravdu opět beznadějně plno, stejně tak šifrovačka Megbolondul. Šance se objevila u fotokurzu, plno bylo už před 14ti dny, ale dnes se odhlásili 3 lidé! Ubytování v tělocvičně je zajištěno na patek a sobotu. Ahoj na Rajbasu!