Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 299235. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

O NaFESTU s Rosomákem

Vytvořeno: 4. 12. 2010 12:08
Poslední úprava: 4. 12. 2010 15:25
  • Jak jsi spokojen s proběhlým ročníkem?

    „Jsem spokojený :-) Jednak vzhledem k počtu zúčastněných soutěžících a taky díky neustále rostoucí kvalitě snímků. Popravdě již dlouho čekám, kdy dojde k nějaké stagnaci či dojdou nápady. Docela vždy trpím „noční můrou“ před dalším ročníkem, protože je vcelku obtížné garantovat kvalitní účast a produkci. Přitom do poslední chvíle fakticky nevím na čem jsem a zda nezklamu „důvěru ve mne vloženou“. Opravdu velikou radost mám ze dvou nových tvůrčích skupin a doufám, že počáteční neúspěch ustojí a příště se budou opět pokoušet :-)

  • Chystáš nějaké změny pro příští rok?

    Každoročně dojde k dílčím úpravám pravidel, v závislosti na poznatcích od soutěžících i kolegů porotců. Co bych rád, je „prolobování“ NaFESTu na hlavní scénu a umožnění diváckého hlasování. Současně bych rád, kdybychom uměli udělat v rámci propagace víc tj. větší prostor v rámci všech forem. Na webu festivalu bych rád vytvořil archiv s linky na youtube – pro prezentaci předchozích ročníků. Věřím, že by to opět přilákalo nové tváře.

  • Co bys chtěl vzkázat potencionálním účastníkům příštího ročníku?

    No, minimálně bych jim rád dodal odvahy a nabádal je k trpělivosti :-) Díky trvale vysoké laťce je dnes jistě složité přesvědčit sám sebe k účasti. Myslím ale, že stále je důležitější nápad než umělecké ztvárnění a navíc jednodušší to už nikdy nebude! :-)

Rozhovor s vítězi