Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 297150. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

S kamerou netradičně a NaFEST!

Vytvořeno: 21. 10. 2011 21:23

Soutěž, která už několik let představuje absolutní vrchol festivalu, konečně dostává prostor na hlavní scéně na úplný závěr sobotního večera!

Dobrodružné cesty nemusíte obdivovat jen na filmovém plátně, či o nich snít při čtení tématické beletrie. NaFEST je soutěž jak zdokumentovat a na místě odprezentovat svou netradiční cestu na naši akci. Organizátor soutěže Rosomák vzkazuje: „Věřím, že mě i letos nezklamete a zúčastníte se v hojném počtu. Je třeba, aby tradiční leadeři nezakrněli na vavřínech – přece jim ty krásný ceny nenecháte zadarmo!!

Pozn. Ceny nejlepším věnuje výrobce outdoorového vybavení WARMPEACE.