Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 385056. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Megbolondul 2011

Vytvořeno: 2. 11. 2011 18:31
Poslední úprava: 2. 11. 2011 18:44

Velká šifrovačka nočním Blanskem

Připravují ji Uliťáci a ten název je údajně v maďarštině. Prý znamená "zabloudit" jiný zdroj však uvádí "zbláznit se". Oboje můžete určitě zažít v pátek 25.11.2011. Vítěz má po následující dny (mimo jiné) i zdarma vstup na festivalové programy.

Hráči se přihlašují přes email megbolondul(kyseláryba)gmail.com V mailu uveďte název týmu, počet členů a jejich jména (v případě, že některý člen týmu má méně, než 18 let, sdělte nám prosím i tuto skutečnost) . Je možné se registrovat i na místě srazu před startem, ale pouze do naplnění kapacity týmů (35).

Účastnický poplatek je 100 Kč (za celý tým) a slouží k pokrytí nákladů spojených s organizací hry. Startovné zaplatíte při registraci na začátku hry.

Vše potřebné k účasti najdete na stránkách hry: www.megbolondul.hys.cz.