Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 296881. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Rozhovor s Patrikem Faustem Minářem:

Vytvořeno: 4. 11. 2011 18:02
Poslední úprava: 4. 11. 2011 18:05

Kolikrát se Vaše parta účastnila NaFESTu?

Letos natáčíme NaFest už po šesté a přesto, že je to čím dál těžší, tak jsme stále na " bodovanejch " místech. Ale zadarmo to rozhodně není. Jednak se nám těžce zvedá konkurence a taky máme na natáčení méně a méňe času. Našťestí nám ještě nezmizelo pochopení od manželek. Tedy alespoň co se natáčení týče :-)

Promítla se popularita nějak do vašich osobních životů?

Ano, velmi. Zastavují nás teď často na ulici cizí dívky a ženy a děsně touží po fotkách s autogramem. Je nám to pochopitelně dost nepříjemné :-))) Popravdě se nezvýšila určitě popularita nám, ale NaFestu. A jestli jsme tomu trochu pomohli i my, tak nás to těší dvojnásob.

Jakou nejobtížnější nástrahu jste museli během akce překonat?

Pro nás není žádná nástraha obtížná :-))) Ale vzpomínám si třeba na naše první natáčení při kterém jsme se v půlce listopadu koupali na brněnské přehradě. Dalo se to zvládnout jen po požití řádného množství domácí slivovice :-)

Kdo je autorem nápadu?

Většinou někdo z nás přijde s nějakou základní myšlenkou a pak díky našemu všeobecnému smyslu pro recesi to už jde samo.

A proč tohle všechno vlastně děláte?

Protože nás to fakt baví. A navíc alespoň já mám pocit, že nám takovýhle kraviny prodlužují mládí a až NaFest jednou nenatočíme, tak už to s náma bude špatné! Taky je to dokonalej lék proti pracovnímu stresu. Fakt. Všem doporučuji to vyzkoušet :-)))