Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 297153. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Muzika na Rajbasu

Vytvořeno: 7. 11. 2011 20:19

Páteční koncertík měl původně zopakovat vloni úspěšný Restaurant na konci vesmíru. Jenže ten se aktuálně rozpadl na duo a ještě aktuálněji se následně rozpadlo i duo. Všechno tedy zachrání dnes už legendární blanenské seskupení ŠNEK A SPOL. Nenechte si ujít!! A navíc Švanca coby poslední torzo Restaurantu na úvod přece jen zahraje několik svých songů.

Tancovačka v posledních letech nějak upadala, takže letos sobotní tanec přesouváme do menších prostor sálu S2 a křepčit se bude na balkánskou dechovku i taneční muziku, kterou nám do repráků nasype DJ SUPRAPHONIC.

(pátek 25.11. Dělnický dům,S2, v 20:30 hod.: Hovaduo + ŠNEK A SPOL)

(sobota 26.11. Dělnický dům,S2, v 22:00 - 02:00 hod.: DJ SUPRAPHONIC)