Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 385057. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

ONDRA RUML a T.O.P. DREAM COMPANY

Vytvořeno: 10. 10. 2008 17:33
Poslední úprava: 10. 11. 2008 17:16

Muzika k festivalu Rajbas OUTDOOR Kotlík vždy patřila a patří… A letos, při prvním kulatém ročníku, plánujeme porci opravdu hutnou. I toho, kdo si za deset roků nevšiml, že se i v Blansku dějí zajímavé akce, možná zaujmou na pátečním koncertu tváře známé z televizních obrazovek. Výběr kapely však ani v tomhle nebyl prvoplánovitý. Hlavním důvodem je opravdu jejich skvělá muzika!!!

Kapela T.O.P. DREAM COMPANY pod vedením Petra Harmáčka je dvanáctičlenný band v popředí s Ondřejem Rumlem, Vojtěchem Dykem a Martou Balážovou, který se inspiruje funky - soulovou hudbou. Jejich vzory jsou kapely jako Tower of Power nebo Earth, Wind and Fire, které svou energií a přístupem k hudbě uchvátily již několik generací hudebních posluchačů

Ondra Ruml si nedávno získal přízeň diváků nejmenované televizní soutěže. Jeho vynikající pěvecké schopnosti spojené s hereckým talentem a přirozeným šoumenstvím využívají i orchestry jako Big Band Českého Rozhlasu a Big Chess Band Václava Kozla. Účinkoval v muzikálech „Tajemství“ a „Johanka z Arku“. Rodák z Jablonce nad Nisou je nyní žákem Miriam Bayle na Vyšší Odborné Škole Jaroslava Ježka.

Vojtěch Dyk se narodil v Praze a tím pádem je v kapele jediný čistokrevný Pražák křtěný Vltavou. Studuje na Divadelní Akademii Múzických Umění v Praze obor herectví. Má za sebou řadu rolí v televizi například v seriálu Letiště. Dále působí v Divadle Radar, kde hrál třeba „Kytici“ Jiřího Suchého. Je políben múzami jak na poli hereckém, tak na poli hudebním, což prokazuje v kapelách Davidoff a Nightwork.

Marta Balážová je rodačka z Bruntálu, studovala zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka a účastnila se druhé řady Česko hledá superstar. Nyní na Mezinárodní Konzervatoři v Praze studuje zpěv u Filipa Gondolána a herectví u Miroslava Moravce. Její sametový hlas dodává kapele originální zvuk. Účinkuje také v jazzové opeře Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého „Dobře placená procházka“ pod režijním vedení Miloše Formana a dříve působila v muzikálu „Hair“.

(pátek 21.11. od 21:00 v Dělnickém domě, velký sál)

více o kapele