Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 310396. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Odkoukat, přiučit se, vyzkoušet...

Vytvořeno: 31. 8. 2012 20:29
Poslední úprava: 4. 9. 2012 12:54

Odkoukat, přiučit se, vyzkoušet... To je smyslem každoročně pořádaných workshopů. A letos bude opět z čeho vybírat. Jaké jsou meze lidského organismu odhalí Ladislav Sieger ve svém bloku na téma PŘEŽITÍ A IMPROVIZACE aneb proč můžeme být lépe připraveni než přírodní národy. Marek Audy a Richard Bouda tvrdí, že při faktu, že většina lidí má dvě oči, znamená prezentovat pouze 2D fotografii je jako prezentovat jen půl obrazu. Jejich seminář 3D FOTOGRAFIE přinese základy stereofotografování, rady jak exponovat dvojici fotografií speciální stereoskopickou technikou nebo obyčejným mobilem... Od expertů Michala Lolloka a Patrika Jakla z Českého spolku horských průvodců se dozvíte se o historii, současnosti a budoucnosti zajištěných cest, budeme společně probírat témata: příprava a plánovaní túry, bezpečnostní výstroj a její správné používání, metodika a pravidla bezpečného pohybu, řešení nouzových a krizových situací. Seminář FERRATY bude obsahovat teoretickou i praktickou část, která proběhne na improvizované fermatě na historické vodárenské věži hned vedle Dělnického domu (Ježkova věž – nyní Galerie ve věži).

(sobota 24.11. v 09:00 hod. Dělnický dům, LADISLAV SIEGER: PŘEŽITÍ A IMPROVIZACE, sobota 24.11. v 10:00 hod., Klub Ulita, RICHARD BOUDA, MAREK AUDY: 3D FOTOGRAFIE, sobota 24.11. v 11:00 hod. Dělnický dům, MICHAL LOLLOK, PATRIK JAKL: VIA FERRATA)