Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 369700. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Akce

Vytvořeno: 23. 7. 2008 21:13
Poslední úprava: 10. 10. 2008 17:57

CESTOVATELSKÁ TANCOVAČKA

Celé odpoledne projekcí dá řádně zabrat, takže navečer řádná porce pohodové muziky určitě přijde vhod. Kdo nechce právě tančit, může jen poslouchat a popíjet černohorské pivko.

V posledních létech na velkém sále hraje kapela TRNÍ a není důvod to měnit.

více >>

RAJBAS Pragulka 2008

Jako tradičně a každoročně součástí Rajbas Outdoor Kotlíku dávka podzemního dobrodružství. Vlhko, voda, bláto, lezení, plazení, krápníky a jiné krasové pozoruhodnosti..... Samozřejmě také pravá jeskynní tma !!

Letos se máte možnost podívat do zajímavých míst v okolí Pustého žlebu. V doprovodu zkušených speleologů se můžete vydat na podzemní procházku a ochutnat kouzlo speleologie. Těšit se můžete na:

více >>

ONDRA RUML a T.O.P. DREAM COMPANY

Muzika k festivalu Rajbas OUTDOOR Kotlík vždy patřila a patří… A letos, při prvním kulatém ročníku, plánujeme porci opravdu hutnou. I toho, kdo si za deset roků nevšiml, že se i v Blansku dějí zajímavé akce, možná zaujmou na pátečním koncertu tváře známé z televizních obrazovek. Výběr kapely však ani v tomhle nebyl prvoplánovitý. Hlavním důvodem je opravdu jejich skvělá muzika!!!

více >>