Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 379493. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Filmová soutěž OKEM DOBRODRUHA 2011

Vytvořeno: 1. 6. 2011 22:51
Poslední úprava: 1. 6. 2011 22:54

Soutěž neprofesionálního filmu je určena všem autorům, kteří s kamerou objevují svět dobrodružství, dalekých cest a krás přírody.

Dvanáctý ročník soutěže OKEM DOBRODRUHA je opět příležitostí prezentace filmů (v délce do 15 minut) v širším kruhu lidí stejných zájmů.

Projekce soutěžních snímků proběhne v pátek 25.11. od 16:00 v sále kina, vyhlášení výsledků a předání cen v sobotu v 26.11. od 18:00 hodin na festivalové hlavní scéně Dělnického domu spolu s projekcí porotou oceněných snímků.

Novinka: Již v pátek proběhne předání jedné z cen. Zkušení dokumentaristé Mirek Náplava a Petr Horký ve stylu porotců „super star“ bezprostředně po veřejné projekci ohodnotí zdařilost filmu a v závěrem předají tomu, který budou považovat za nejlepší či nejzajímavější zvláštní cenu SRDCARI.CZ.

POZOR: uzávěrka přihlášek a zaslání filmů (DVD) je 23. 10. 2011 !!!

Pravidla

Přihláška