Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 296878. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Workshop s Honzou Vlasákem

Vytvořeno: 2. 10. 2009 15:37

Pokud se nepletu, vynechal Honza účast na našem Rajbasu jen jednou. Za těch deset let se stal celebritou cyklotulácké branže, je žádán na spoustu dalších festivalů a akcí, kde plní sály svých přednášek. Letos jeho vystoupeni bude trošku jiné. Nebude to pouze show výborného vypravěče, ale i příležitost něco se přiučit a zjistit, pozeptat se na jeho fígle a zkušenosti. Předpokládáme, že i bajka na vlastní oči uvidíte. No a určitě budou ke koupi jeho knížky. Takže typ na super dárek pod vánoční stromeček - zvlášť, když je autor ochotně doplní osobním věnováním.

(sobota 21.11. v 12:00, Dělnický dům, S2: JAN VLASÁK: ZKUŠENOSTI CYKLOTREMPA, jak a co balit, kde spát, jak vypadat nemajetně... )