Pořádá: Horizont Blansko Technická podpora: WW8 expedition group Další pořadatelé: Rajbas
Čajovna a klub Ulita
Audiovisual
KSMB
Kola Novák - vše pro sport... Jsi 269366. návštěvník
Twitter Facebook
Hlavní partneři Portál Jihomoravského kraje Pivovar Černá Hora Jurek S+R Hlavní mediální partneři Lidé a Země HedvabnaStezka.cz Partneři Gatema s.r.o. WARMPEACE TATSUNO Benč Cestovní kancelář Kudrna Pekárny Blansko a.s. Hotel PROBE Český spolek horských průvodců ALPSPORT s.r.o. Horolezecký materiál TRASKO a.s. Weber RADIO ČAS Český rozhlas Brno Časopis Dobrodruh Nakladatelství Jota Obchod ALIQUIS AdventureMenu Moravský kras AV MEDIA Alpský klub Sitting wolf

Sobota 20. listopadu

Vytvořeno: 19. 10. 2010 16:33
Poslední úprava: 20. 10. 2011 10:59

Staré Blansko, Komenského ul.

08:30 GRENA BĚH, se zátěží soudku limonády furt do kopce, cíl: Western sport klub Hořice

Dělnický dům, Hybešova 1

Výstava fotografií PŘÍBĚH CESTOVATELE

Hlavní sál:

besedy a filmy uvádí Jirka Dražil:

  • 13:00 Retro okénko: filmy Mirka Hrnčíře, ChanTengri 7010m (1992) 30 min. a Jan Popelka, Pavel Holouš: Prostor času (1987) 10 min.
  • 14:00 Rastislav MAĎAR: ZDRAVOTNÍ RIZIKA NA CESTÁCH, praktické rady nejen na téma vakcín a antimalarik, od specialisty na cestovní a tropickou medicínu a cestovatele, který navštívil 70 zemí světa
  • 14:40 Dušan FESTA: ALANDY, na mořském kajaku po finských ostrovech
  • 15:20 Topí PIGULA: MEXIKO - Yucatán
  • 16:10 Petr KAŠPAR: FREO, Firew Gezaheghne (Freo) je mladý muž z Etiopie, kterému osud přihrál do cesty české vodáky. S jejích pomocí získal stipendium v Česku a dvou letech se vrací domů do Afriky...
  • 17:00 Jan VLASÁK: NA KOLE PŘES SIBIŘ DOMŮ, zážitky z Ruska známého cyklotrempa
  • 17:50 Kateřina MANDULOVÁ: křest knihy: VLADIVOSTOP - Zápisky z cesty na Dálny východ.
  • 18:30 Okem dobrodruha, předání cen, projekce úspěšných snímků
  • 19:45 Václav KOLÁŘ (bikerial) – JUMP DO RAJBASU (skok na kole z balkonu do hlediště!)
  • 20:00 Robin KALETA: SKOK DO MACOCHY a další kusy úspěšného freeridera a basejumpera
  • 21:15 CESTOVATELSKÁ TANCOVAČKA, do 02:00 hraje: CORRAL

Sál S2:

moderuje: Lukáš „Lumír“ Hubert

  • 14:00 Okem dobrodruha, co se do kina nevešlo...
  • 15:00 Michal Příhoda - Bwindi Orphans - UGANDA
  • 15:45 Jan Odehnal - S Rajbasem sportovně do světa
    • Přechod Kavkazu (30 min)
    • S kytarou napříč Himálajem (60 min)
    • Tibet (30 minut)
    • Zimním laponskem na běžkách (30 min)
  • 18:15 Jan Smolek – Trauma z visu
  • 19:00 Zdeněk Spíšek - Maroko
  • 19:50 Kamila Hnyková - Gruzie
  • 20:35 Lukáš a Michal Hubertovi – Rumunsko a Bosna
  • 21:15 NaFEST
  • 22:00 Rockotéka